top of page

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

«КОМІТЕТ ПО БОРОТЬБІ З КОРУПЦІЄЮ

І ПОРУШЕННЯМ ПРАВ ГРОМАДЯН»

 

НАКАЗ № 106

 

«11» лютого 2015 року                                            м. Дніпропетровськ

 

Про відповідальність співробітників

та «Громадських приймалень» Комітету

 

              Згідно інструкцій і методики роботи «Громадських приймалень» Комітету та «Положення про «Громадські приймальні», а також «Посадової інструкції співробітника» діяльність Комітету направлена на захист прав громадян, боротьбу з корупцією та збір інформації на порушення законодавства. Виконання цих вимог відображено в Статуті Комітету. Співробітники Комітету мають бути юридично грамотні та активні у своїй діяльності для виконання цілей та вимог Статуту. Але багато співробітників намагаються вирішувати питання не знаючи законодавства та державних постанов, чим дискредитують Комітет не спроможністю вирішувати питання.

              Також інформація на порушення законодавства не потрапляє до центрального офісу. Співробітники забули свої обов’язки та не працюють в повній мірі. В зв’язку з цим 

 

Н А К А З У Ю:

 

  • Провести інвентаризацію «Громадських приймалень» і співробітників Комітету на предмет їх діяльності, знання законодавства та сплату членських внесків.

  • Закрити «Громадські приймальні» за адресами: м. Дніпропетровськ, вул. Московська, 8 прим. 13,  керівник – Лапєєв К. А.; вул. Автотранспортна, 2, керівник – Турочкін А.П.; вул. Комсомольська, 47 каб. 45, керівник Семергеєв А.М.; м. Павлоград, вул. Радянська, 59, керівник – Процевич С.О.

  • Звільнити з лав Комітету співробітників, які не сплачують членські внески.

  • Зобов’язати діючі «Громадські приймальні» щомісячно розглядати заяви не менш 10 громадян.

  • Зобов’язати діючих співробітників надавати не менш 6 інформацій на порушення законодавства.

  • Провести нараду зі співробітниками з питань знання законодавства та постанов Держави, а також з питань надання Комітету інформації на порушення прав громадян.

  • Контроль за виконанням покласти на заступника Голови Комітету Черноглазова Л.І.

 

Голова Комітету                                                                   С.І. Заяц

bottom of page