top of page

Шановний партнер!

       Я хочу подякувати Вам за фінанси, які Ви жертвуєте нашому Комітету. Ви побачите, що Ваша підтримка піде на благі наміри і захист Ваших прав та прав громадян, а також буде взаємовигідною в подальшої спільної діяльності. Ваші кошти будуть вкладені в розвиток структури Комітету, «Громадських приймалень» в усіх регіонах, в наші газети, семінари, методичні посібники, білборди, відкриття нашого телеканалу, який висвітлюватиме діяльність правоохоронних та державних органів, а також боротьбу з корупцією в усіх ешелонах влади . 

      Сталість і стабільність необхідні для успішного ведення справ. 

      Наш Комітет працює 10 років і постійно розвивається і вдосконалюється. Багато шукають собі друзів і коло спілкування. У нашому Комітеті Ви знайдете те, що шукаєте і чого очікуєте, багато нових і старих друзів, навчитеся справлятися з труднощами і розвивати нові проекти.

 

      Перемога над нестабільністю і беззаконням - можлива! Якщо ця проблема нестабільності, несправедливості, корупції стосується Вас, не впадайте у відчай. Є способи їх подолати. Перші два роки своєї діяльності Комітет переживав несумірні труднощі і тиск. Проте сьогодні - це єдина в країні організація здатна працювати і допомагати людям. В наших рядах, які налічують більше 25 тисяч чоловік, працюють як колишні, так і діючі працівники правоохоронних органів, військові, працівники державного апарату, фахівці різних профілів, юристи, адвокати, а також громадяни, чия непримиренна громадянська позиція об'єднує їх для протидії беззаконню та несправедливості. 

      Системна і налагоджена робота Комітету знаходить своє продовження у співпраці з силовими структурами. 

      Дорогий партнер, Ваша вірність і постійність у партнерстві, дуже багато значить для нашої спільної справи, для створення великих проектів і починань. 

      Стабільний і вірний партнер - надійна опора. Об'єднуючи зусилля, ми стаємо сильнішими і значніше.

 

ДОПОМОГА КОМІТЕТУ НА БОРОТЬБУ З КОРУПЦІЄЮ

 

Помощь комітету у гривнях

Реквізити:

ДОГО “Комітет по боротьбі з корупцією і порушенням прав громадян”

Код ЄДРПОУ: 36441452

р/р UA 08 300346 0000026002026503501 ,

АТ “Альфа-Банк” м. Київ,

МФО 300346   

 

                                УВАГА! Відправивши кошти на боротьбу з корупцією обов'язково вказуйте свої дані

(Прізвище Ім'я по Батькові, та місто вашого проживання).

     Після внесення коштів, Ви стаєте партнером КБК, та маєте змогу у будь який час звернутись до представників комітету, з будь якого питання, у будь який час!  

Україна, м. Дніпро, Січеславська Набережна, 15-а, тел.:(066)8238247         

www.кбк.org   kbkukraine@gmail.com

 

З повагою, Сергій Заяц, голова "Комітету по боротьбі з корупцією і порушенням прав громадян"

bottom of page