top of page

Відділ пропаганди

       Корупція починається не в кабінетах, корупція в головах - так можна перефразувати відомі слова класика. До тих пір, поки у свідомості середньостатистичного громадянина буде зберігатися звичка «вирішувати питання» за допомогою фінансових бонусів або родинних зв'язків - марно і лицемірно скаржитися на хабарництво і кумівство в державних органах. Попит народжує пропозицію. 

      Відділ Пропаганди комітету по боротьбі з корупцією ставить перед собою нелегке завдання зміни суспільної свідомості з даної проблеми, в якому офіційний осуд поєднується з негласним визнанням і підтримкою сформованої порочної практики. Наша мета - щоб не тільки чиновники, а й пересічні громадяни навчилися і звикли ставити інтереси закону, народу і держави вище власних, сімейно-кланових та корпоративних інтересів. 

      Для цього відділ пропаганди комітету веде роботу зі ЗМІ, організовує семінари, прес-конференції та круглі столи, доносячи до широких мас європейські цінності стосовно чесності та прозорості взаємовідносин громадян і влади. 

      Ми запрошуємо громадян, що володіє активною життєвою позицією і публіцистичним талантом, приєднуватися до роботи відділу.

 

bottom of page